fbpx

22. decembra 2021

Event Manager má víziu

Event Manager je Trhovisko eventových služieb. Lepšie povedané, sníva o tom, že raz sa ním stane. Momentálne je len jedným stebielkom trávy na lúke, ktorá keď rozkvitne, pomôže človeku užívať si prítomný moment naplno.

Víziou Event Managera sú tisícky profesionálne zorganizovaných udalostí, počas ktorých sa organizátori bezstarostne venujú svojim hosťom, prehlbujú priateľstvá a vytvárajú nezabudnuteľné spomienky.

Je to vízia, ktorá odpovedá priamo na tri základné obavy organizátorov eventov: 

Akých dodávateľov si vybrať? (prvá obava)

Dodávateľov v súčasnosti môže organizátor vyberať buď googlením alebo cez známosti. Obe cesty prinášajú neistotu, lebo odporúčania známych sú často skreslené a googlenie ukáže toho, kto si zaplatil lepšiu reklamu, nie toho, kto je lepší. 

Sme presvedčení, že sa to dá aj inak. Preto tvoríme bohatú databázu dodávateľov eventových služieb bez reklám, s možnosťou porovnať si ich ponuku, s verejnými cenami a jasným rozsahom ich služieb! Revolučné! 

Porovnanie ponúk na eventmanager.sk
Na čo nesmiem zabudnúť? (druhá obava)

Nie je hanba priznať, že ak človek organizuje napríklad svadbu, tak je často prvá a verí, že aj posledná. Chýbajú teda skúsenosti.  

Na túto obavu útočíme rovno dvomi zbraňami:

  • Event manageri: “Naši ľudia”, ktorí každého organizátora sprevádzajú celým organizačným procesom a sú mu vždy po ruke. Organizátor si s ním píše, volá, rieši… Vieme na čo treba myslieť.
  • Eventová akadémia: Prevažne tvorená blogmi, videami, rozhovormi. 
giphy.com
Čo si pomyslia moji hostia? (tretia obava)


Táto tretia obava je často tá najdesivejšia. Čo ak sa niečo pokazí? Čo ak bude zlé počasie? Čo ak niečo “vybuchne”? 'Do akej miery si hostia skutočne užijú' tkvie v tom, či sa hostiteľ venuje hosťom alebo organizácií eventu. V skratke, či nevesta lieta po parkete alebo za cateringom.

Naše riešenie je jednoduché. Plánovať so skúseným tímom a keď sa niečo pokazí, my sa o to postaráme. Ak ochorie fotograf, kameraman sa opije alebo nepríde kapela… Zavolať nám a naši event manageri sa o to postarajú. Aby nevesta lietala len tam, kde má lietať.

giphy.com

Event Manager prepája svety organizátorov eventov s Profíkmi unikátnym spôsobom. Snažíme sa vytvoriť Airbnb pre eventové služby tak, aby všetci zúčastnení vyšli ako víťazi.

WIN (Organizátora) - WIN (Event Managera) - WIN (Profíka)

Čaká nás ešte veľa programovania, upravovania a testovania. Ale ak budeme stále upriamení na našu víziu, tak žiadne prekážky nie sú nezdolateľné.

Máme sen! Sen o tom, že ľudia znovuobjavia čaro trávenia času spolu, v reálnom svete, s reálnymi priateľmi a reálnymi vzťahmi.

My im k tomu pomôžeme všetkým, čo dokážeme.


Matej - Founder of Event Manager

Vyhľadať eventového profíka
hello world!
chevron-left