fbpx

2. decembra 2021

Tipy na mini darčeky pre svadobných hostí

Jedným z pekných svadobných zvykov, ktorý zvykne dodržať väčšina mladomanželov, je obdarovanie svadobčanov rôznymi drobnôstkami. Zvyčajne tieto mini darčeky slúžia ako pamiatka slávnostného uzavretia manželstva, ale tiež môžu byť aj prejavom vďačnosti novomanželov za účasť na svadobnej hostine. Hosťom tiež dodajú príjemný pocit výnimočnosti a ocenenia, a to najmä tie darčeky, ktoré obsahujú konkrétnu menovku. Ak hľadáte inšpiráciu, čím by ste na svojej svadbe mohli svojich blízkych potešiť, tu je niekoľko tipov.

Mini pohárik s domácim medom/džemom

Milými darčekmi, ktoré rovnako nadchnú malých i veľkých, akiste sú okrasné mini poháriky naplnené domácim medom, či džemom. Takéto darčeky pre svadobčanov sú veľmi praktické. Pri väčšine hostí si môžete byť istí, že ich náležite ocenia a neskôr aj s chuťou a príjemnou spomienkou na vás, zjedia.

Mini črepníček s kvetinkou

Náš ďalší tip na mini darček pre svadobných hostí je trochu z iného súdka. Malý črepníček s kvetinkou na pamiatku síce veľmi nepoteší chuťové bunky svadobčanov, avšak, rozradostí všetkých milovníkov rastliniek a tých, ktorí si budú chcieť váš svadobný deň pripomínať čo najdlhšie.

Ozdobené medovníčky

Krásnym darčekom, ktorý môže poslúžiť ako vzácna pamiatka ale aj ako pochúťka, sú vyzdobené a okrasne zabalené medovníčky. Najčastejšie mávajú tvar srdca, v ktorého strede bývajú ozdobne napísané mená novomanželov, či dátum svadby.

Gravírované štamperlíky

Ak túžite, aby vaši svadobčania na vás a vašu svadbu spomínali pri slávnostných príležitostiach, podarovanie gravírovaných štamperlíkov je tou správnou voľbou. Tomu typu svadobného mini darčeka sa potešia najmä dospelí, ktorí pamätné štamperlíky v budúcnosti určite poľahky využijú.

Mini čokoládky

Pokiaľ hľadáte nejaký univerzálny darček, s ktorým nebude veľa roboty, nezabudnite na možnosť podarovania sladkostí. Ideálnym a elegantným svadobným riešením sú mini čokoládky, ktoré môžete vložiť do ozdobného obalu podľa vašich vlastných predstáv.

Mini fľašky so šampanským

Medzi darčeky, ktorými môžete potešiť vašich svadobčanov, určite patria aj malé fľašky so šampanským. Či si ich už vaši blízki otvoria priamo na svadobnej hostine, alebo neskôr v súkromí, určite im nezameniteľne pripomenú slávnostnosť vášho svadobného dňa.

Klasika - víno a koláče

Bezpochyby úplne najtradičnejším a najosvedčenejším darom pre svadobných hostí je svadobné víno a koláče. Pokiaľ si nie ste istý, aký darček vašim svadobčanom podarovať, touto klasikou určite nič nepokazíte. Naopak, práve vďaka fľaši vášho svadobného vína a chuti svadobných koláčov si vaši blízki prinesú kúsok vašej svadby aj do svojich domovov.

Vyhľadať eventového profíka
hello world!
chevron-left