Staňte sa Event 
Manager Partnerom

Zarobte na provízií za predané služby
alebo nových Profíkov

Prečo sa stať Partnerom?

1.

Nulové vstupné náklady. Zadarmo sa registrujte a začnite zarábať.

2.

Zarobte 5% z každej sprostredkovanej objednávky

3.

Zarobte 20 eur za každého nového registrovaného Profíka bez limitu
Jasné, skúsim to!

Ako na to?

Registrujte sa v priebehu sekúnd. Potom si overíme vašu totožnosť. 
V Partnerskom menu nájdete generátor URL odkazov. 
Pomocou generátora získate unikátny URL odkaz s vašim kódom. Vďaka tomu zistíme koho ste k nám odporučili.
Vygenerovaný URL odkaz môžete zdielať medzi známymi, ale aj na vašich sociálnych sieťach, newsletteroch alebo akoukoľvek formou, ktorá neporušuje pravidlá Partnerského programu (hlavne spam). 
Nemáme limity! Koľko odporučíte, toľko zarobíte!
Keď sa niekto preklikne cez Partnerský odkaz, náš systém následne 30 dní zaznamená každý nákup alebo registráciu nového Profíka.
Odmenu vám pripíšeme za nákup každej služby (5%) a za registráciu nového Profíka (20€*)
* 10€ v po vytvorení balíka služieb, ďalších 10€ po prvom predaji balíka

Najlepší je príklad

5% za nákup

Miriam, nevesta, ktorá sa pred mesiacom vydávala má sestru Johanku, ktorá organizuje stužkovú. Jej trieda ešte nemá fotografa.

Miriam má veľmi dobré skúsenosti s Martinom, ktorý jej fotil svadbu. Preto sa registruje do Partnerského programu Event Manager. Následne Miriam nájde balík služieb pre stužkové, ktorý Martin predáva cez Event Manager. Z URL adresy vyrobí Partnerský odkaz cez generátor v Partnerskom menu. 

Vygenerovaný odkaz pošle Johanke, ktorá ak do 30 dní od prekliku objedná Martinov (alebo akýkoľvek iný) balík služieb, tak Miriam dostane províziu 5%. Martinov balík aj s fotením na oznamká stojí 1000 €, vďaka čomu Miriam zarobí 50 €.

Plus, nakoľko je Miriam partnerka, môže získať zľavový kupón a ten môže posunúť Johanke, ktorá vďaka tomu ušetrí triedny fond.  

20€ za registráciu Profíka

Žigmund je fotograf, ktorý sa už roky pohybuje v eventovom biznise. Pozná viacerých poskytovateľov eventových služieb, kameramanov aj fotografov a udržuje s nimi profesionálne vzťahy. Raz za čas im dohodí klienta, inokedy zase oni jemu. 

Žigmund je nesmierne šikovný a aktívny, preto sa registroval na Event Manager ako Profík a predáva tam svoje služby. Registroval sa však aj do Partnerského programu, lebo vie, že si na tom môže privyrobiť za málo úsilia. Za jeden večer napísal svojim 20 eventovým kolegom motivujúcu správu. Vraj nech sa zaregistrujú do Event Managera cez jeho Partnerský odkaz a začnú predávať tiež. Z týchto 20 oslovených sa 10 registruje do 30 dní od prekliku.

Takto jednoducho si Žigmund zarobil 100€ (10x 10€).

Navyše platí, že v momente ako každý z týchto registrovaných predá prvý balík služieb, tak Žigmund dostane ďalších 10€. (aj keby ho predali o rok). Spolu teda zarobí 20€ za to, že napísal kamošovi. To sa celkom oplatí. 
arrow-right-circle